Alles wat je
Read more...Wie wil er een GoPro camera?
Vind een beverknuffel in de stad en krijg een GoPro camera.
Op 2 april viert Bever (voor actief buiten zijn) de opening van een nieuwe flagshipstore in het winkelcentrum Gelderlandplein in Buitenveldert. Tijdens de week voorafgaand aan deze opening maken goede speurders kans op één van de 25 GoPro Hero+ LCD camera’s t.w.v. €329,95!
Van maandag 28 maart tot en met vrijdag 1 april verstopt Bever namelijk dagelijks vijf Bever knuffels (beverboefjes) in Amsterdam. De GPS-coördinaten van de locatie van de beverboefjes, worden vanaf Tweede Paasdag dagelijks via bever.nl/0020 bekend gemaakt. Alle plekken zijn gerelateerd aan het woord ‘buiten’.
Vinders van de speciale beverboefjes kunnen deze inleveren bij de nieuwe Bever Premium Store aan het Gelderlandplein 132. Daar ontvangen zij dan als prijs de GoPro Hero+ LCD camera. Per persoon kan één actiebever worden ingewisseld. Informatie.
ps. Wij krijgen hier niet voor betaald. We vonden dit wel een grappige actie en willen dit graag delen met jullie! Dus mocht je twee knuffels vinden… remember, OURGROUND loves you too!
LEAVE YOUR COMMENT